Plan zajęć

HARMONOGRAM ZAJĘĆ (TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ)

MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W ZSiP nr 2 W KATOWICACH NA ROK SZKOLNY 2020/2021

obiekt ul. Zarębskiego 2

obowiązuje od 07.06.2020 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota-dzień przeznaczony na org. imprez
Bednarek
Monika
 

15:40-18:05

Zajęcia kreatywne

(sala 44)

14:40-17:05

Zajęcia kreatywne

(sala 44)

15:40-18:05

ABC rytmiki

(mała sala gim.)

Cecha

Paweł

15:00-16:30

J. niemiecki – gr. mł.

(sala 35 )

 

15:00-16:30

J. niemiecki – gr. st.

(sala 35 )

   
Chren
Beata

14:00-14:45

Warsztaty teatralne-gr.mł. (mała sala gim.)

15:00-17:20

Warsztaty teatralne-gr.st.

(mała sala gim.)

 

10:45-12:35

Zajęcia teatralne

– kl. artystyczna

(mała sala gim.)

Dudzik Milena

15:00-16:35

Koło szydełkowania (crochet club)
(sala 45 )

     
Kanarek Sabina    

12:30-14:50

Klub czasu wolnego – zajęcia plastyczne

(sala plast. 31)

Karaś Barbara

16:00-17:30

Karate

(sala gimnastyczna )

   

15:00-16:30

Karate

(mała sala gimnastyczna )

Klimas Aleksandra

16:45-19:00

Zespół rysunku                i malarstwa

(sala plast. 31)

         

Kołodziejczyk

Sabina

11:50 – 13:40

Zajęcia taneczne

– kl. artystyczna

(mała sala gim.)

Lego Edyta

15:40-18:05

Akademia młodego artysty

(sala  31)

15:40-18:05

Akademia młodego artysty

(sala  31)

15:40-18:05

Akademia młodego artysty

(sala plast. 31)

Łazarska Monika

 

14:40-15:25

Klub dzieci ciekawych świata

(sala  48)

 

 

 

13:50-15:20

Klub dzieci ciekawych świata

(sala  46 lub 52)

13.40-14.25

Klub geniusza

14:40-15:25

Klub dzieci ciekawych świata

(sala  48)

Mrozik
Grzegorz

15:50-17:20

Klub czasu wolnego

(sala  47)

17:25-18:55

Kawiarenka Internetowa (sala 47)

15:50-17:20

Klub czasu wolnego

(sala  47)

17:25-18:55

Klub gier komputerowych

(sala  47)

17:25-18:55

Klub gier komputerowych (sala  47)

15:50-17:20

Kawiarenka Internetowa

(sala  47)

17:30-19:00

Klub gier komputerowych

(sala  47)

15:50-17:20

Klub czasu wolnego

(sala  47)

 17:25-18:55

Kawiarenka Internetowa

(sala  47)

Pawlak Anna

15:00– 16:35

Zespół Gospel

(sala  46)

   
Pawlak
Norbert

15:00– 18:15

Zespół instrumentalno- wokalny

(sala  49)

   

11:50 – 13:40

Zajęcia muzyczne

– kl. artystyczna

(sala 37)

   

Pawluczuk

Tomasz

 

15:30-17:00

Klub czasu wolnego-  „Katosie”

(sala 30)

13:00-14:30

Klub czasu wolnego-  „Katosie”

(sala 30)

Peryga
Eugenia

13:00-15:20

Koło rękodzieła artystycznego

(sala 38)

 

 

10:45-12:35

Zajęcia plastyczne

– kl. artystyczna

(sala 37)

 
Płachta Bartosz

13:50-15:25

Klub czasu wolnego-  gry planszowe

(sala 52)

13:50-15:25

Klub czasu wolnego-  gry planszowe

(sala 52)

 
Praus
Paweł

16:40-18:55

Zespół modelarstwa lotniczego Eskadra

(modelarnia )

16:40-18:55

Zespół modelarstwa lotniczego Eskadra

(modelarnia )

16:40-18:55

Zespół modelarstwa lotniczego Eskadra

(modelarnia )

Sitko
Izabela

15:00-15:45

J. angielski dla początkujących-              5 i 6-latki (sala 43)

15:50-16:35

Kl. I (sala 43)

 16:40-17:25

J. angielski dla średniozaawan-sowanych-

kl. II  (sala nr 43)

17:30-18:15

 Kl. III (sala 43)

15:00-15:45

J. angielski dla zaawansowanych-

Kl.IV i V (sala nr 49)

15:50-16:35

 Kl.VI (sala 49)

16:40-17:25

Kl. VII i VIII(sala 49)

15:00-15:45

J. angielski dla początkujących-            5 i 6-latki (sala nr 43)

15:50-16:35

 Kl. I (sala 43)

 16:40-17:25

J. angielski dla średniozaawan-sowanych-

kl. II  (sala nr 43)

17:30-18:15

 Kl. III (sala 43)

15:00-15:45

J. angielski dla zaawansowanych-

Kl.IV i V (sala nr 49)

15:50-16:35

 Kl.VI (sala 49)

16:40-18:15

Szkoły średnie

(sala 49)

Spera
Joanna

11:00-17:00

Biblioteka

11:00-17:00

Biblioteka

11:00-17:00

Biblioteka

11:00-17:00

Biblioteka

10:00-16:00

Biblioteka

Stano
Aleksandra

15:00– 18:55

Studio piosenki

(sala muz. 48)

14:50– 17:10

Studio piosenki

(sala muz. 48)

14:15 – 18:55

Studio piosenki

(sala muz. 48)

 
Zaczyk
Andrzej

12:30-15:45

Zajęcia sportowe

(sala gimnastyczna)

15:40-17:15

Zajęcia sportowe

(sala gimn.)

Zysk Joanna  

15:00-17:25

Gimnastyka buzi i języka

(37)