Plan zajęć

HARMONOGRAM ZAJĘĆ (TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ)

MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W KATOWICACH NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Obiekt ul. Zarębskiego 2

obowiązuje od 5.03.2018 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Aleksandra

Stano

14:30– 16.55

Studio piosenki

(sala muz. 48)

15:00 – 19:55

Studio piosenki

(sala muz. 48)

Szlapa
Krzysztof

10:00 – 12.25

Koło dziennikarskie z elementami fotografii (sala komputerowa/ ciemnia)

Chren
Beata

13:40-15:15 Warsztaty teatralne-gr. mł. (mała sala gimnastyczna)

15:20-16:55 Warsztaty teatralne-gr. st. (mała sala gimnastyczna)

Peryga
Eugenia

12:30-14:05

Koło rękodzieła artystycznego

(sala plast. 31)

14:10-16:35

Zespół sztuk wizualnych

(sala plast. 31)

12:30-14:05

Zespół sztuk wizualnych

(sala plast. 31)

16:40-19:05

Koło rękodzieła artystycznego

(sala plast. 31)

 

Miśta
Benigna

14:10-16:35

Koło twórczych poszukiwań w plastyce

(sala plast. 31)

 

16:40-19:05

Grafika i malarstwo

(sala plast. 31)

16:40- 19:05

Małe formy rzeźbiarskie

(sala plast. 31)

 

14:10-16:35 Grafika i malarstwo

(sala plast. 31)

14:10-16:35

Małe formy rzeźbiarskie

(sala plast. 31)

14:10-16:35

Koło twórczych poszukiwań w plastyce

(sala plast. 31)

 

Borowski
Bogdan

16:40-19:05 Zespół rysunku i grafiki

(sala plast. 31)

16:40- 19:05 Zespół rzeźby i malarstwa

(sala plast. 31)

9:10-11:35 Zespół rysunku i grafiki

(sala plast.31)

 

11:40-14:05

Zespół rzeźby i malarstwa

(sala plast. 31)

Sitko
Iza

15:00 – 16:35

J. angielski dla początkujących

5 i 6 latki 15:00-15:45

kl.I 15:50-16:35

(sala nr 43)

 

16:40 – 18:15

J. angielski dla średnio-zaawansowanych:

kl. II i III

(sala nr 43)

15:00 – 17:45

J. angielski dla zaawansowanych

kl.IV 15:00-15:45

kl.V 15:50-16:35

kl. VI i VII 17:00-17:45

(sala nr 49)

15:00 – 16:35

J. angielski dla początkujących

5 i 6 latki 15:00-15:45

kl.I 15:50-16:35

(sala nr 43)

 

16:40 – 18:15

J. angielski dla średniozaawan-sowanych

kl. II i III

(sala nr 43)

15:00 – 16:35

J. angielski dla zaawansowanych

kl.IV 15:00-15:45

kl.V 15:50-16:35

kl. VI i VII 17:00-18:30

(sala nr 49)

Spera
Joanna

12:00-18:00

Biblioteka

12:00-18:00

Biblioteka

12:00-18:00

Biblioteka

12:00-18:00

Biblioteka

12:00-18:00

Biblioteka

Mrozik
Grzegorz

15:50-17:25

Spotkania z komputerem

(sala – 47)

17:30-19:05

Klub gier komputerowych

(sala – 47)

16:40-19:05

Kawiarenka Internetowa

(sala – 47)

17:30-19:05

Spotkania z komputerem

(sala – 47)

16:40-19:05

Kawiarenka Internetowa

(sala – 47)

 

9:10-10:45

Koło Młodego Technika

(sala – 48 )

10:50-12:25

Klub gier komputerowych

(sala – 47)

12:30-14:05

Koło Młodego Technika

(sala – 48 )

Borczuch
Agata

9:10 – 14:05

Sobotnie harce

(świetlica)

Praus
Paweł

16:40-19:55 Zespół modelarstwa lotniczego Eskadra

(sala )

15:50-19:55 Zespół modelarstwa lotniczego Eskadra

(sala )

Zaczyk
Andrzej

15:00-17:25

Zajęcia sportowe

(sala gimnastyczna)

15:00-17:25

Zajęcia sportowe

(sala gimnastyczna)

Jarząbek
Katarzyna

12:55-16:15

Świat Wokół Nas (sala 45 )

Bednarek
Monika

15:50 – 18:15

Zajęcia kreatywne

(sala 44)

14:35-17.00  Zajęcia kreatywne (sala 44)

15:50 – 18:15

ABC RYTMIKI

(mała sala gimnastyczna)

Sabina Kołodziejczyk

12:40 – 13:25 TANIEC NOWOCZESNY 

grupa szkolna

(sala zabaw)

13:25-14:10

REKREACJA

grupa szkolna (mała sala gimnastyczna)
14:15 – 15:45
REKREACJA  grupa szkolna                 (sala gimnastyczna)

12:40 – 13:25

TANIEC NOWOCZESNY 

grupa szkolna

(sala zabaw)

13:25-14:10

REKREACJA

grupa szkolna

(sala zabaw)
15:30 – 16:15  TANIEC NOWOCZESNY, grupa przedszkolna (mała sala gimnastyczna)

16:15-17:00

REKREACJA

grupa przedszkolna (mała sala gimnastyczna)

 

12:40 – 13:25 TANIEC NOWOCZESNY 

grupa szkolna

(sala zabaw)

13:25-14:55

REKREACJA

grupa szkolna

(sala zabaw)

14:00 – 14:45

TANIEC NOWOCZESNY 

grupa szkolna

(mała sala gimnastyczna)

14:50-15:35

REKREACJA

grupa szkolna (mała sala gimnastyczna)

16:00 – 17:30 TANIEC NOWOCZESNY, RUCH SCENICZNY, grupa szkolna (sala gimnastyczna)

14:30 – 15:15 TANIEC NOWOCZESNY, grupa szkolna

(sala gimnastyczna)

15:30 – 16:15 RYTM, MUZYKA, TANIEC, grupa przedszkolna (sala gimnastyczna)

16:15 – 17:00 REKREACJA grupa przedszkolna (sala gimnastyczna)

Jacek Gajewski

 17:00-19:15

Szachy

(sala 35)

Paweł Cecha

 17:00-19:00

Zajęcia języka niemieckiego

(sala 30)

 16:30-18:30

Zajęcia języka niemieckiego

(sala 30)

Agnieszka Żegleń

12:55-13:40

EKSPERYMENTY

sala 38

14:40-15:25

EKSPERYMENTY

sala 48

Klaudia Marcisz

od 12 marca 2018

15:50-17:20

Taniec Ludowy

15:50-17:20

Taniec Ludowy