Wyniki konkursu na najładniejszą dynię dla wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury

27 października jury w składzie Eugenia Peryga – wicedyrektor i nauczyciel plastyki, Benigna Miśta, nauczyciel plastyki oraz Izabela Sitko, nauczyciel j. angielskiego, przyznało następujące miejsca:

I miejsce               Agata Sury lat 7 i Szymon Sury lat 10

II miejsce              Julia Toporska lat 6

III miejsce             Maja Raciborska lat 8

Kornelia Kanclerz lat 9

Magdalena Korzonek lat 9

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy uczestnikom oraz ich rodzicom!

[WRGF id=2123]

Cele konkursu:

1.      Zapoznanie dzieci i młodzieży z kulturą państw anglojęzycznych.

2.      Wychowywanie w duchu tolerancji i otwartości na inną kulturę.

3.      Zachęcanie do współpracy rodziców i opiekunów.

4.      Rozwijanie umiejętności manualnych dzieci i młodzieży.

Regulamin konkursu:

1.      Konkurs jest przeznaczony dla wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Katowicach.

2.      Ozdobione dowolną techniką dynie, należy dostarczyć w dniu 25 października, w godz. 15-1730, do sali 49 Młodzieżowego Domu Kultury w Katowicach.

3.      Prosimy o dołączenie do prac informacji o autorze: imię, nazwisko, wiek.

4.      Wyniki konkursu oraz zdjęcia prac umieszczone zostaną na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Katowicach: www.mdkkatowice.pl.

5.      Zgłoszenie na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem warunków regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie i publikowanie swoich danych osobowych dla celów związanych z realizacją konkursu, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Post Author: admin