Moje miasto widziane moimi oczami – wystawa prac nadesłanych na konkurs

We wtorek 23 maja 2017 r.  w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Katowicach spotkali się młodzi utalentowani literaci i plastycy z województwa Śląskiego. Nadesłane przez nich prace zostały nagrodzone i zaprezentowane przed szerszą publicznością. O 1300 odbyło się uroczyste podsumowanie Regionalnego Konkursu Literacko- Plastycznego z cyklu „Śląskie Tradycje”. Tegoroczne hasło brzmiało: „Moje miasto widziane moimi oczami”. Na konkurs nadesłano 64 prace plastyczne i 26 literackich. Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. O godz. 15:00 prace podziwiali mieszkańcy przybyli do placówki na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu w dzielnicy.

Wystawę można podziwiać w godzinach dopołudniowych do 1 czerwca 2017 r. Serdecznie zapraszamy.