Rekrutacja 2019 do kół i zespołów MDK

Zakończono III etap rekrutacji.

Wszystkie osoby, które złożyły wnioski i deklaracje kontynuacji zostały przyjęte.

Komisja stwierdza iż na dzień dzisiejszy jest możliwe przyjęcie dzieci do każdego z kół i zespołów oprócz Studia Piosenki – tutaj decyzję o dodatkowym przyjęciu podejmie Pani Aleksandra Stano po spotkaniu z kandydatem.

Rekrutacja będzie trwać przez cały rok szkolny aż do wyczerpania miejsc wolnych.

Oto wykaz kół i zespołów w obiekcie przy ul. Zarębskiego 2 na których są jeszcze wolne miejsca.

• koło ABC rytmiki
  • zajęcia kreatywne
  • zespół rysunku i grafiki
  • zespół rzeźby i malarstwa
  • koło języka niemieckiego
  • warsztaty teatralne
  • zespół tańca nowoczesnego
  • klub czasu wolnego
  • koło twórczych poszukiwań w plastyce
  • grafika i malarstwo
  • Małe formy rzeźbiarskie
  • klub gier komputerowych
  • kawiarenka internetowa
  • klub czasu wolnego „Katosie”
  • koło rękodzieła artystycznego
  • klub przyrodniczo-eksperymentalny – nowy
  • zespół modelarstwa lotniczego „Eskadra”
  • język angielski dla początkujących
  • język angielski dla średniozaawansowanych
  • język angielski dla zaawansowanych
  • zajęcia sportowe
  • koło ekologiczno-turystyczne – nowe
  • koło gitarowe – nowe
  • koło literackie – nowe
  • koło rekreacji ruchowej – nowe
  • oraz biblioteka

Aby zostać naszym wychowankiem należy pobrać wniosek (znajduje się poniżej), wypełnić go i dostarczyć do sekretariatu Zespołu Szkół i Placówek nr 2 w obiekcie przy ul. Zarębskiego 2 w Katowicach.

WNIOSEK O PRZYJĘCIE kandydat pełnoletni

Rozpoczynamy III etap rekrutacji na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Katowicach na rok szkolny 2019/2020. Będzie on trwał od 16 sierpnia 2019 do 23 sierpnia 2019.

• koło ABC rytmiki
  • zajęcia kreatywne
  • zespół rysunku i grafiki
  • zespół rzeźby i malarstwa
  • koło języka niemieckiego
  • warsztaty teatralne
  • zespół tańca nowoczesnego
  • klub czasu wolnego
  • koło twórczych poszukiwań w plastyce
  • grafika i malarstwo
  • Małe formy rzeźbiarskie
  • klub gier komputerowych
  • kawiarenka internetowa
  • klub czasu wolnego „Katosie”
  • koło rękodzieła artystycznego
  • klub eksperymentów
  • zespół modelarstwa lotniczego „Eskadra”
  • język angielski dla początkujących
  • język angielski dla średniozaawansowanych
  • język angielski dla zaawansowanych
  • zajęcia sportowe
  • koło ekologiczno-turystyczne – nowe
  • koło gitarowe – nowe
  • koło literackie – nowe
  • koło rekreacji ruchowej – nowe
  • oraz biblioteka

Aby zostać naszym wychowankiem należy pobrać wniosek (znajduje się poniżej), wypełnić go i dostarczyć do sekretariatu Zespołu Szkół i Placówek nr 2 w obiekcie przy ul. Zarębskiego 2 w Katowicach w nieprzekraczalnym terminie do 23 sierpnia 2019 r.

WNIOSEK O PRZYJĘCIE kandydat pełnoletni

Po zakończeniu II etapu informujemy, iż posiadamy wolne miejsca na zajęcia we wszystkich kołach i zespołach działających w placówce oprócz Studia Piosenki (rekrutacja zakończona). W tym zespole o dodatkowym przyjęciu decyduje bezpośrednia rozmowa kandydata z Panią Aleksandrą Stano.
Rozpoczynamy II etap rekrutacji na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Katowicach na rok szkolny 2019/2020. Będzie on trwał od 1 czerwca 2019 do 16 czerwca 2019.
Po zakończeniu I etapu informujemy, iż posiadamy wolne miejsca na zajęcia we wszystkich kołach i zespołach działających w placówce oprócz Studia Piosenki (rekrutacja zakończona). W tym zespole o dodatkowym przyjęciu decyduje bezpośrednia rozmowa kandydata z Panią Aleksandrą Stano.
Aby zostać naszym wychowankiem należy pobrać wniosek (znajduje się poniżej), wypełnić go i dostarczyć do sekretariatu Zespołu Szkół i Placówek nr 2 w obiekcie przy ul. Zarębskiego 2 w Katowicach w nieprzekraczalnym terminie do 16 czerwca 2019 r.

WNIOSEK O PRZYJĘCIE kandydat pełnoletni

W dniu 28 maja 2019 r. zakończono I etap rekrutacji. Dziękujemy za złożone deklaracje kontynuacji udziału w zajęciach w MDK w roku szkolnym 2019/2020.
W dniu 1 czerwca 2019 r. na stronie internetowej zostanie umieszczony wniosek dla kandydatów do naszej placówki na rok szkolny 2019/2020 i podana liczba wolnych miejsc w poszczególnych kołach.
Od 13 maja do 27 maja 2019 r. trwa I etap rekrutacji czyli składanie deklaracji kontynuacji udziału w zajęciach w MDK w roku szkolnym 2019/2020.
Wypełnione deklaracje należy składać w sekretariacie placówki. Złożenie prawidłowo wypełnionej deklaracji w określonym wyżej terminie gwarantuje przyjęcie kandydata na zajęcia.
Poniżej zamieszczamy druki, które należy pobrać i wypełnić:
Rekrutacja-kontynuacja (niepełnoletni)
Rekrutacja-kontynuacja (pełnoletni)