Sukces wokalistów z MDK w Chorzowie

Aż 3 wychowanków ze Studia Piosenki zakwalifikowało się na podstawie nagrań do półfinału XIII Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych PAW w Chorzowie.
W dniu 19.10.2019 r. w zmaganiach półfinałowych wzięli udział tylko Natalia Siekierka i Mateusz Worek.
Do ścisłego finału nominację otrzymała Natalia Siekierka, która w dniu 20.10.2019 w Starochorzowskim Domu Kultury zaprezentowała 12 minutowy program muzyczny zatytułowany „Barwy Miłości”.
Natalia zaprezentowała bardzo wysoki poziom artystyczny i otrzymała WYRÓŻNIENIE.
Ponadto, jeden z jurorów, Henryk Czich, zaprosił Natalię do wspólnego występu wraz z zespołem UNIVERSE, który odbędzie się w Starochorzowskim Domu Kultury już 5 listopada 2019 r.
Uczniowie biorący udział w festiwalu mieli okazję uczestniczyć w warsztatach artystycznych, wystąpić w piosence finałowej oraz wziąć udział w koncercie Bartosza Jaśkowskiego – Projekt Zaucha, który był podsumowaniem Festiwalu Artystów Wrażliwych w Chorzowie.