Podsumowanie konkursów świątecznych

Zakończył się okres kolędowania i konkursów o tematyce bożonarodzeniowej, dlatego najwyższy czas aby pochwalić się osiągnięciami wokalistów ze Studia Piosenki (opiekun Aleksandra Stano), którzy w tym czasie ciężko pracowali i osiągali sukcesy.
– 15 stycznia 2022 Marta Szczepanek wzięła udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Zabrzegu i zdobyła III MIEJSCE w kat.soliści dorośli (16-39 lat).
– 20 stycznia 2022 czwórka wokalistów wzięła udział w XXII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek OD NIEBA DO NIEBA w Hałcnowie. Tydzień później Aleksandra Jedyńska i Michał Lech reprezentowali trójkę nagrodzonych wokalistów na koncercie laureatów i odebrali nagrody. A nagrody otrzymali:
Aleksandra Jedyńska – I MIEJSCE w kat. młodzież 15-19 lat
Michał Lech – II MIEJSCE w kat. dorośli
Natalia Siekierka – WYRÓŻNIENIE w kat. dorośli
– 29 stycznia 2022 odbyło się odczytanie werdyktu i koncert laureatów online w IX Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek GLORIA w Kielcach, gdzie laureatem został:
Michał Lech, który zdobył I MIEJSCE w kat. soliści 17-23 lata
– Również 29 stycznia 2022 ogłoszono wyniki w I Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Stargardzie, który odbył się w formule online.
Nagrodzona w tym konkursie została:
Aleksandra Jedyńska – WYRÓŻNIENIE w kat. soliści 18+
– I na zakończenie tego świątecznego okresu, 2 lutego 2022, odbyło się ogłoszenie wyników I Konkursu Wokalnego KOLĘDA W POKOJU w Hrubieszowie, gdzie laureatami zostali:
Michał Lech – I MIEJSCE w kat. soliści 18+
Natalia Siekierka – WYRÓŻNIENIE w kat. soliści 18+
Serdecznie gratulujemy!!! 👏👏👏
To był naprawdę intensywny czas dla wokalistów. 🎶

[WRGF id=7576]

Post Author: admin