Wycieczka do zoo

W dniu 16 czerwca dzieci uczęszczające na zajęcia kreatywne oraz ABC rytmiki wybrały się na wycieczkę do zoo. Podczas spaceru dzieci miały okazję zobaczyć wiele ciekawych zwierząt, między innymi lwy, małpy, żyrafy, słonie oraz kolorowe ptaki. Wycieczka była pełna radości, wspólnych rozmów i niezapomnianych wrażeń. Dzieci z dużym zainteresowaniem obserwowały zwierzęta i chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i uśmiechnięci. Była to ostatnia wycieczka w tym roku szkolnym, która stanowiła miłe zakończenie wspólnie spędzonego czasu.

WhatsApp-Image-2026-06-17-at-10.43.03-2

Zdjęcie 1 z 8

Post Author: mdkadmin