Koncert z okazji Dnia Matki – Prywatka60.pl

24 maja 2018 o godz.: 18:00 w byłym kinie Apollo w Katowicach odbył się wyjątkowy koncert Prywatka60.pl dedykowany wszystkim mamom z okazji ich święta.
W koncercie wystąpili wychowankowie Zespołu Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach. Na scenie zaprezentowali efekty swojej pracy: zespół The Tonacja i soliści Studia Piosenki pod kierunkiem Pani Aleksandry Stano, zespół taneczny przygotowany przez Panią Sabinę Kołodziejczyk, zespół taneczny Tysiąclatki pod kierunkiem Pani Jolanty Chavez oraz zespół wokalno-taneczny Katosie przygotowany przez Pana Tomasza Pawluczuka. Występującym akompaniował gościnnie zespół instrumentalny pod kierunkiem Radosława Mokrusa, a całości dopełniła przepiękna prezentacja multimedialna przygotowana przez Panią Martę Jakobiszyn.
W trakcie koncertu wszystkie mamy otrzymały kartki z życzeniami przygotowane przez uczniów na zajęciach plastycznych i świetlicowych. Ponadto, koncertowi towarzyszyła wystawa prac plastycznych wykonanych przez wychowanków MDK pod kierunkiem Pani Eugenii Perygii i Benigny Miśty.
Zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać największych polskich przebojów z lat 60-tych XX wieku takich jak: „O mnie się nie martw” Kasi Sobczyk, „Rudy Rydz” Haliny Majdaniec, „Chłopiec z gitarą” Karin Stanek, „Bal Arlekina” Filipinek czy „Piosenka jest dobra na wszystko” z repertuaru Kabaretu Starszych Panów oraz wiele, wiele innych.
Nad promocją koncertu czuwała Pani Dyrektor ZSiP nr 2 w Katowicach,  Pani Beata Kalinowska.
To wyjątkowe wydarzenie z pewnością zostanie w pamięci wielu osób.
Dziękujemy za bardzo liczną frekwencję publiczności i zapraszamy na nasze kolejne koncerty.

Post Author: admin