Konkurs na plakat z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Ogłaszamy szkolny konkurs na plakat promujący bezpieczeństwo i odpowiedzialne zachowanie w sieci. Plakaty możemy wykonać techniką tradycyjną w postaci rysunku, który fotografujemy (w dobrej jakości) lub na komputerze w dowolnym programie graficznym. Prace przesyłamy na adres e-mail g-mrozik@sp20.katowice.pl do dnia 12 lutego 2022 r. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się po feriach. Zwycięzcy otrzymają nagrody i upominki.

Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzimy pod hasłem „STOP INTERNETOWEMU HEJTOWI” Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu i zastanowienia się nad hejtem wokół nas …

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) to coroczne wydarzenie organizowane z inicjatywy Komisji Europejskiej
Bezpieczeństwo w sieci staje się coraz większym wyzwaniem.  Zdalne lekcje, zdalna praca, wirtualne urzędy i sklepy – nasze życie przenosi się coraz bardziej do internetu i tym ważniejsze stają się wydarzenia, takie jak Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzimy w Polsce już po raz 18 sty!

Święto obchodzone jest w drugim dniu, drugiego tygodnia, drugiego miesiąca roku. W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu wypada 8 lutego, jednakże wydarzenia organizowane w ramach tej akcji trwają do końca marca.Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i lokalnym.

Post Author: admin