Plan zajęć

Drodzy Państwo wszystkie zajęcia będą prowadzone stacjonarnie od 9 września 2021 r. zgodnie z harmonogramem.

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ (TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ)

MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W ZSiP nr 2 W KATOWICACH NA ROK SZKOLNY 2021/2022

obiekt ul. Zarębskiego 2 – obowiązuje od 1.01.2022 r.

Imię i nazwisko nauczyciela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota-dzień przeznaczony na org. imprez

Bednarek
Monika

16:40-19:00

Zajęcia kreatywne

 (sala 44)

16:40-19:00

ABC rytmiki

 (mała sala gim.)

16:40-19:00

Zajęcia kreatywne

(sala 44)

 

13:30-15:55

ABC rytmiki

 (mała sala gim.)

 

Cecha

Paweł

 

15:00-16:30

J. niemiecki – gr. mł.

(sala 35 )

 

15:00-16:30

J. niemiecki – gr. st.

(sala 35 )

 

 

Chren
Beata

13:30-15:05 

Warsztaty teatralne-gr.mł. (sala korekcyjna)

15:05-16:40 

Warsztaty teatralne-gr.st.

(mała sala gim.)

 

 

11:50-13:40 

Zajęcia teatralne

– kl.I artystyczna

( mała sala gim. )

10:45-12:35 

Zajęcia teatralne

– kl.II artystyczna

(mała sala gim.)

 

Drzastwa Paulina

16:45-18:20

Zespół tańca nowoczesnego                    (mała sala gim.)

 

 

13:50-17:10

Zespół tańca nowoczesnego

 (mała sala gim.)

 

 

Dudzik Milena

15:00-16:35 

Koło szydełkowania

(sala 40 )

 

 

14:40-16:15

Koło makijażu 

Make up 

(sala 52)

 

 

Kanarek Sabina

14:00-16:25                    Plastownia gr starsza s. 34

13:50-15:30                   Plastownia gr. młodsza s. 31

 

11:50-13:40 

Zajęcia plastyczne

– kl.I artystyczna

( sala 45)

10:45-12:35 

Zajęcia plastyczne

– kl.II artystyczna

( sala 37)

14:35-16:15              Plastownia gr. młodsza s. 31

 

Łazarska Monika

 

15:30-17:55

Klub dzieci ciekawych świata – gr starsza

(sala  30)

18:00-18:45

Klub geniusza

(sala 30)

 

 

 

16:00-17:35

Klub geniusza

(sala  30)

 

Mrozik
Grzegorz

15:50-17:20

Klub czasu wolnego

(sala  47)

17:25-18:55

Kawiarenka Internetowa (sala 47)

15:50-17:20

Klub czasu wolnego

(sala  47)

17:25-18:55

Klub gier komputerowych
(sala  47)

15:50-17:20

Koło programowania i robotyki
(sala  47)

17:25-18:55

Kawiarenka
Internetowa
(sala  47)

 

15:50-17:20

Klub gier komputerowych
(sala  47)

15:50-17:20            Koło programowania i robotyki 
(sala  47)

 17:25-18:55

Kawiarenka Internetowa
(sala  47)

 

Pawlak
Norbert

15:00– 16:30

Zespół instrumentalno- wokalny

(sala  49)

 

10:45 – 12:35

Zajęcia taneczne

– kl.II artystyczna

(sala 37/ mała sala gimnastyczna)

12:55– 14:35

Zajęcia taneczne

– kl.I artystyczna

(sala 37/mała sala gimnastyczna)

 

 

 

 

Pawluczuk

Tomasz

 

 

 

 

 

14:10-15:45

Klub czasu wolnego-  „Katosie”

(sala 30)

13:00-15:00

Klub czasu wolnego-  „Katosie”

(sala 30)

 

Sitek Anita

15:45-19:00

Klub działań plastycznych

(sala  31)

15:45-19:00

Akademia młodego artysty

(sala  31)

15:45-19:00

Klub działań plastycznych

(sala plast. 31)

 

 

 

Sitko
Izabela

 

15:00-15:45

J. angielski dla początkujących-              5 i 6-latki (sala 43)

15:50-16:35

 Kl. I (sala 43)

 16:40-17:25

J. angielski dla średniozaawan-sowanych-

kl. II  (sala nr 43)

17:30-18:15

 Kl. III i IV(sala 43)

 

15:00-15:45

J. angielski dla zaawansowanych-

 Kl. V i VI (sala nr 49)

15:50-17:25

 Kl. VII-VIII (sala 49)

 

15:00-15:45

J. angielski dla początkujących-            5 i 6-latki (sala nr 43)

15:50-16:35

 Kl. I (sala 43)

16:40-17:25

J. angielski dla średniozaawan-sowanych-

kl. II  (sala nr 43)

17:30-18:15

Kl. III i IV (sala 43)

15:00-15:45

J. angielski dla zaawansowanych-

 Kl. V i VI (sala nr 49)

15:50-16:35

 Kl. VII-VIII (sala 49)

16:40-18:15

Szkoły średnie i VIII

 (sala 49)

 

Szweda Barbara

 

 

10:45 – 12:35

Zajęcia taneczne

– kl.II artystyczna

(sala 37/ mała sala gimnastyczna)

12:55– 14:35

Zajęcia taneczne

– kl.I artystyczna

(sala 37/mała sala gimnastyczna)

 

 

 

Spera
Joanna

 

14:00-17:00

Biblioteka

14:00-17:00

Biblioteka

14:00-17:00

Biblioteka

 

 

Stano
Aleksandra

 

14:10– 18:55

Studio piosenki

(sala muz. 48)

14:50– 17:55

Studio piosenki

(sala muz. 48)

15:00 – 18:55

Studio piosenki

(sala muz. 48)

 

 

Zaczyk
Andrzej

 

 

15:05-17:30

Zajęcia sportowe

(mała sala gimnastyczna)

 

 

15:30-17:55

Zajęcia sportowe

(sala gimn.)

 

 

Zysk Joanna

13:00– 16:15

Gimnastyka buzi             i języka

(sala 37)

 

 

 

 

 

 

 

Siuda Diana

15:00-16:30

Klub czasu wolnego – praca w terenie

 

15:00-16:30

Klub czasu wolnego – praca w terenie

 

 

 

Karaś Barbara

16:00-17:35

Karate
(sala gimnastyczna)

 

 

 

16:00-17:35

Karate

(sala gimnastyczna)