Półfinał Wielkiej Ligi Czytelników już za nami !!!

W dzisiejszym dniu czyli 12 kwietnia 2018 r. wychowankowie naszego zespołu wzięli udział w półfinale Wojewódzkiego Konkursu pt. „Wielka Liga Czytelników”. W kategorii klas 1-3 reprezentowali nas Agata Sury, Małgosia Kowalska i Zuzia Słąba. W kategorii klas 4-7 reprezentowali nas Natalia Biereśniewicz i Kamila Kowalska.

Dziewczynki, aby dostać się do półfinału konkursu, na etapie szkolnym musiały zdobyć sześć sprawności. W półfinale, pracując w grupach, rozwiązywały test z przeczytanej książki. Agatka, Gosia i Zuzia zmierzyły się z lekturą „Oto jest Kasia” Miry Jaworczakowej, natomiast Natalka i Kamila sprawdzały swoją wiedzę z przygód „Mikołajka”. Każdy z tych testów miał 100 pytań. Czekamy na wyniki i gratulujemy dziewczynom bo to najlepsze i najwytrwalsze czytelniczki w naszym zespole. Dziewczyny otrzymają nagrody za półfinał w sobotę 9 czerwca 2018 r. podczas VII Wielkiej Zabawy Rodzinnej. Wręczenie nagród będzie połączone z innymi atrakcjami, m.in. z korowodem postaci literackich, zabawą „Rodzina na medal”, spotkaniami autorskimi, kiermaszem książek.

WYNIKI NASZYCH UCZESTNIKÓW:

W tym roku do finału weszły drużyny które zdobyły maksymalną ilość punktów czyli 100. Naszym półfinalistkom zabrakło bardzo niewiele. Tym razem się nie udało, ale za rok to „My” będziemy górą!!! Prawo dziewczyny.

Post Author: Joanna Spera